Diamond Fön - Resmi Satış Sitesi
Diamond Hair Straight Nemli veya ıslak saçınıza püskürterek uygulayınız (kuru saça uygulamayınız). Saçınızın kıvırcıklığına, uzunluğuna göre yeterli miktarda püskürtünüz. Ürünü eşit şekilde yayabilmek için saçınızı tarayınız ve fön çekerek kurutunuz. Dilerseniz 1. günün sonunda saç düzleştiriciniz ile ufak dokunuşlar yaparak saçınızı düzeltebilirsiniz.
Diamond Hair Straight ile Saçlardaki kabarma ve dalgalanmayı önleyerek Fönlü düz bir görünüm Sağlamaktadır.Saçların hacmini artırır, saçlarınıza parlaklık katar ve saçlarda oluşan elektriklenmeyi önler. Bunun yanında saçlarınızı yumşatarak güzel bir koku katmaktadır.


Saçlarınızdaki kırılmaları engelleyerek saçlarınızın uçlarındaki yıpranmaları onarmaktadır.DiamondHairStraight ile evinizinkuaförü olacaksınız
Nemli veya Islak Saçınıza Uygulayın
Saçınızın her teline bakım sunan Diamond Hair Straight fön spreyi, düz parlak ve ipeksi saç elde etmenizi sağlar. Kabarma ve elektriklenmeyi önler. Dalgalı ve kabarık saçları kontrol altına alır. Saçta ağırlık yapmaz, nem dengesini korur ve hacim sağlar.İçeriğindeki aktif maddeler sayesinde saçınızın daha parlak, canlı görünmesini sağlayarak aynı zamanda daha kolay bir şekilde düz saçlara kavuşmanıza yardımcı olacaktır.
Kuru Saç’a
Uygulamayın!

Diamond hair Straight Nemli veya ıslak saçınıza (kuru saça uygulamayınız) saçınızın kıvırcıklığına, uzunluğuna göre yeterli miktarda püskürtünüz. Ürünü eşit şekilde yayabilmek için saçınızı tarayınız ve fön çekerek kurutunuz.

Diamond Hair Straight Dilerseniz 1. günün sonunda saç düzleştiriciniz ile ufak dokunuşlar yaparak saçınızı düzeltebilirsiniz.
Aqua, Lacticacid, Glycolicacid, Polyvinylalcohol, PVP, Cetrimoniumchloride, Sodium PCA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzedkeratin
KULLANIM ŞEKLİ: Temiz ve kuru saça ürünü püskürtünüz ve tüm saçınıza eşit dağıtmak için tarayınız. Saç kurutma makinesi ile tarayarak saçınızı kurutunuz. Saç diplerinize temas ettirmeyiniz.UYARI VE SAKLAMA KOŞULLARI: Oda sıcaklığında (25 °C altında), çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambalajı içerisinde saklayınız. Gözle temasından sakınınız. Gözle teması halinde bol su ile yıkayınız.