Diamond Hair - Resmi Satış Sitesi
Ortalama bir kadın saç teli, günde yaklaşık olarak 0.03 cm, ayda 1,4 cm uzar. DiamondHairTr yaptığı çalışmalar sonucunda bu oranı hızlandıracak deneylerde bulundu. Nasıl ki insanoğlu yaşamak ve gelişmek için beslenmek zorunda, aynı şekilde saçı da beslemek gerekiyor. Bu yüzden bulduğu bu muhteşem 3’lü karışım sayesinde saç 5 katına kadar daha hızlı uzayabiliyor.
Tamamen bitkisel ürünlerden hazırlanan bu muhteşem 3’lü karışımın yapılan test ve deneyler sonucunda saçı kökten besleyerek saç dökülmesini durdurduğu ve yeni saç oluşumu sağlayarak saçı olağan dışı hızda uzattığı kanıtlanmıştır. DiamondHairTr ile saçlarınız ortalama günde 0.25 cm, ayda 7 cm, yılda 84 cm uzar.
Saçınızın bir tek telini dökmeyeceksiniz!
Kökü bende nasılsa uzar diye düşünenlerin çoğu bugün saçlarının çoğunu yitirmiş durumda. Saça bakım tabii ki şarttır da nasıl bakım yapacağınızı bulmak zordur. İşte sizleri bu zor süreçten kurtaracak deyim yerindeyse gelmiş geçmiş en etkili saç dökülmesini engelleyici şampuan, saç kremi ve tonik!

Yeni Saç Kökleri
Saç dökülmesinin nedeni kıl köklerinin biyolojik görevini yapamıyor oluşundan kaynaklanmaktadır. Bu muhteşem 3’lü sayesinde saç kökleriniz oluşacak ve çok daha gür saçlara kavuşacaksınız.
Daha Gür ve Uzayan Saçlar
Sizleri bu zor süreçten kurtaracak deyim yerindeyse gelmiş geçmiş en etkili saç dökülmesini engelleyici şampuan, saç kremi ve tonik!
Saçlarınıza bir tüp %100 Natural Saç Yağı ile saç diplerinize 1 - 2 dakikalık masaj uygulaması gerçekleştirin
Masaj uygulamasından sonra minimum 30 dakika maksimum 12 saat bekletin.
Masaj uygulamasından sonra minimum 30 dakika maksimum 12 saat bekletin.
Bekleme süresi dolduktan sonra bir tüp Ozonlu Şampuan ile saçlarınızı yıkayın.
En iyi sonucu almak için Diamond Hair Saç Bakım Setini iki günde bir düzenli olarak uygulayın.