Bitkisel içeriği ile Diamond duş jeli cildinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Yoğun ama bir o kadar kolay durulanan köpüğü, teninize hafif ve hoş bir koku verir. Cildiniz yumuşacık olur, nemlenir ve beslenir. Cildinizi şımartılmış hissetmenizi sağlar! Formülü sabun içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Şeftali ve nektarin içeren duş jeli, cildinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Hafif ve kolay durulanan köpüğü teninizi ışıldatsın. Meyve özleri ile Cildiniz yumuşacık olur, nemlenir ve tazelenir.
Lavanta içeren duş jeli cildinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Yoğun ama bir o kadar kolay durulanan köpüğü teninize Diamond’a özgü otantik bir koku verir. Yeni toplanmış lavantanın tazeliğini teninize taşır. Cildiniz yumuşacık olur, nemlenir ve beslenir.
Mandalina içeren duş jeli, cildinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Hafif ve durulanması kolay köpüğü lezzetli mandalina tadını teninize taşır. Tazeleyici ve keskin kokusu ile tüm bedeninizi şımartmaya hazır olun . Cildiniz yumuşacık olur, nemlenir ve tazelenir.
Hindistan Cevizi Cazibesi Banyo ve Duş Jeli ile banyo keyfinin tadını çıkarın. Hindistan Cevizi zenginleştirilmiş formülü içeriği ile cildinizin yüzeyini yenilerken aynı zamanda yumuşak kalması için doğal nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Cildiniz yumuşacık ve ışıl ışıl olur.
Ihlamur özlü Duş Jeli ile banyo keyfinin tadını çıkarın. Ihlamur özlerinin onarıcı etkisi ile cildinizin yüzeyini yenilerken aynı zamanda yumuşak kalmasına yardımcı olur. doğal nem dengesi korunurken Cildiniz yumuşacık ve ışıl ışıl olur.
Yeni Diamond kakao özlü Banyo ve Duş Jeli ile sizi şımartacak bir duş deneyiminin hazzını yaşayın! Kakao çekirdeği özleri ile zenginleştirilmiş kremsi formülü, teninizde nefis bir koku bırakırken cildinizi şımartılmış hissetmenizi sağlar! Formülü sabun içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Yasemin özü içeren duş jeli, cildinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Hafif ve durulanması kolay köpüğü lezzetli yasemin tadını teninize taşır. Tazeleyici ve keskin kokusu ile tüm bedeninizi şımartmaya hazır olun . Cildiniz yumuşacık olur, nemlenir ve tazelenir.
Az miktarda duş jelinin daha yoğun köpük oluşturduğunu unutmayın. Bu nedenle avcunuza az miktarda duş jeli sıkmanız ve su ile karıştırmanız gerekiyor.
Vücudunuzun her yerine az miktarda köpürttüğünüz duş jelini uygulayın, bedeninizi kaygan hale getirin ve bir sonraki adım için hazır olun.
Şimdi bir banyo lifi üzerinebiraz duş jeli sıkın ve vücudunuzun heryerini ovun. İpucu: Kol ve bacaklarınıza vücudunuzun diğer bölgelerine uyguladığınızdan daha sert uygulayabilirsiniz. Yüzünüze duş jeli uygulamanız tavsiye edilmez.
Tüm adımları tamamlamanızın ardından ılık suyla vücudunuzu durulayın
LAVANTA DUŞ JELİ
Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocoamidopropyl betaine, Cocamide DEA, Disodium cocoamphodiacetate, Glycerin, Polyquaternium 7, Parfum, Sodium chloride, Citric acid, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzophenone-4, Tetrasodium EDTA, CI 28440, D-limonen, Linalool, limonene
HİNDİSTAN CEVİZLİ DUŞ JELİ
Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocoamidopropyl betaine, Cocamide DEA, Disodium cocoamphodiacetate, Glycerin, Polyquaternium 7, Parfum, Sodium chloride, Citric acid, Glycol distearate, Cocamide MEA, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Tetrasodium EDTA, Coumarin, Limonene
KAKAO DUŞ JELİ
Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocoamidopropyl betaine, Cocamide DEA,Disodium cocoamphodiacetate, Glycerin, Polyquaternium 7, Parfum, Sodium chloride,Citric acid, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzophenone-4, Tetrasodium EDTA, CI 19140, CI 42090, CI 16035, Benzyl benzoate, Coumarin
ŞEFTALİ DUŞ JELİ
Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocoamidopropyl betaine, Cocamide DEA, Disodium cocoamphodiacetate, Glycerin, Polyquaternium 7, Parfum, Sodium chloride, Citric acid, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzophenone-4, Tetrasodium EDTA, CI 15985, Benzyl benzoate, Linalool
MANDALİNA DUŞ JELİ
Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocoamidopropyl betaine, Cocamide DEA, Disodium cocoamphodiacetate, Glycerin, Polyquaternium 7, Parfum, Sodium chloride, Citric acid, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzophenone-4, Tetrasodium EDTA, CI 15985, Limonene
IHLAMUR DUŞ JELİ
Tilia platyphyllos flower extract (Ihlamur çiçeği özü), Aqua, Cocoamidopropyl betaine, Cocamide DEA, Polyquaternium 7, Parfum, Sodium chloride, Citric acid, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Sodium laureth sulfate, Methylisothiazolinone ,Benzophenone-4, Tetrasodium EDTA, CI 19140,Coumarin,Hexyl cinnamal, Hydroxcitronellal, Alpha-isomethylionone
YASEMİNLİ DUŞ JELİ
Aqua , Cocoamidopropyl betaine, Glycol distearate, Cocamide DEA, Polyquaternium 7, Parfum, Sodium chloride, Citric acid, Benzyl alcohol, Cocamide MEA , Methylchloroisothiazolinone, Sodium laureth sulfate, Methylisothiazolinone, Benzophenone-4, Tetrasodium EDTA,