Diamond Beard Care - Resmi Satış Sitesi
Bir erkeğin olmazsa olmazı olan sakalları, seyrek, az, güçsüz olması en büyük sorunlarından birisidir. Arzu edilen gür ve sağlıklı sakallardır. Diamond Sakal Serumu ile sakal ve bıyıkları bitkisel yağlar ile bakım yaparak besler ve hacimlendirir.
Sakal ve bıyık binlerce yıldır her kültür için erkekliğin sembolüdür. kadın ve çocuklardan ayıran en belirgin özelliktir. Sakal erkekler için yüzde çıkan kıllardan çok daha öte bir anlam taşır: Kimi erkeğe göre değişik imajlara bürünebilecekleri bir “değişim aracı” ya da “erkeklerin makyajı” ; kimileri için "karizma ve daha çekici olmalarının sırrı" ya da sivilce, yara izi ya da biçimsiz buldukları yüz hatlarını gizleyen bir "kamuflaj aracı"; kimilerine göre dünya görüşlerinin ya da dini inançlarının bir simgesi ya da gereği; kimilerine göre gücün simgesi, çocukluktan erkekliğe geçişin ispatı; kimilerine göre daha olgun görünebilmenin seyrek çıkması, bazı bölgelerde sakal mevcutken bazı bölgelerde az çıkması sık rastlanan durumlardır. Bölgesel, para şeklinde, yamalar tarzında sakal eksikliği ise alopesiareata ya da sakal kıran nedeniyle olabilir.
Sakal ve bıyıkların çıkmaya başlaması genellikle ergenlikle beraber 12-13 yaşlarında başlar ve gelişimi 20-21 yaşına kadar uzayabilir. Ergenlik döneminde artan testosteron sakalların gelişiminden sorumlu hormondur. Bazı durumlarda kişiler eşit miktarda testosteron hormonu üretmelerine rağmen, birinde gür, diğerinde ise çok seyrek sakal gözlenebilir. Bunun nedeni genetik altyapı olabilir. Babasının ve birinci derece akrabalarının sakal miktarları yetersizse, bu kişilerde de yeterli miktarda tüylenme gözlenmeyebilir. Bunun dışında, beslenme alışkanlığı, stres, uyku bozukluğu, cilt problemleri gibi diğer iç ve dış etkenler de sakalların az, seyrek ve zayıf olmasına neden olabilir. Sakalların çıkmaması ya da seyrek çıkması, bazı bölgelerde sakal mevcutken bazı bölgelerde az çıkması sık rastlanan durumlardır. Bölgesel, para şeklinde, yamalar tarzında sakal eksikliği ise alopesiareata ya da sakal kıran nedeniyle olabilir.
Bir miktar şampuanı sakalınıza masaj yaparak uygulayınız. 2-3 dakika beklettikten sonra bol su ile durulama yapınız.

Apply some amount of shampoo on wet beard while massaging. Rinse with abundant water after waiting for 2-3 minutes.
Ürünü avuçlarınızın içinde dağıtarak sakalınızın diplerinden uçlarına doğru uygulayınız.

Distribute the product in your palm sand apply from the bottom to the tip of your beard
Bir miktar ürünü parmak uçlarınızla sakallarınıza sürün tarayın ve şekillendirin.

Apply amount of product on your beard with your fingertips, scourge and shape your beard.
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Arganiaspinosakerneloil (Argan yağı), Adansoniadigitataseedoil (Baobab yağı), Tocopherylacetate (Vitamin E)
Aqua, Sodiumlaurethsulfate, Glycerin, Cocoamidopropylbetaine, Cocamide DEA, Amodimethicone, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Trideceth-12, Sodiumchloride, Parfum, Polyquaternium 10, Climbazole, Citricacid, Lepidiummeyenii (Maca) rootextract, Benzylalcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citral, Citronellol, Hexylcinnamal, Limonene, Linalool, Alpha isomethylionone
Paraffinumliquidum, Ricinuscommunisseed (Castor) oil (Hint yağı), Beeswax, Microcrystallinewax, Ozokerite, Coperniciacerifera (carnauba) wax, Tocopherylacetate (Vitamin E), Parfum, Citral, Citronellol, Hexylcinnamal, Limonene, Linalool, Alpha isomethylionone